elektrikář

Jak spustit mikrofon ve skype v ikonách je přeškrtnut neumím jej spustit

Doplňuji:
Dostanu se na šedivou plochu kde mám mikrofom přeškrtnutý ať mačkám nemohu to odblokovat když tak šlo by se spojit přímo 2946098@seznam cz dík za pomoc.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak to přeškrtnuté odklikni a už by to nemělo být přeškrtnuté a fungovat to.
Pokud ne, v nastavení by mělo jít nastavit jak reproduktory, tak mikrofon samostatně.