Tizh19

Jak spustit film s titulky?

V počítači mám film, kde je video, které normálně funguje a ve stejné složce soubor ve formátu srt. Pokud chci otevřít soubor s titulky, ukazuje mi to že musím vybrat vhodný program pomocí webové služby nebo vybrat program ze seznamu. Co mám dělat, abych spustila film i s titulky?

Nejlepší odpověď
anonym

Nejlépe mít název filmu i titulků stejný (film.avi, film.srt). Po té se spustí automaticky v GomPlayer, VLC media, KM player a jiných. Jinak musíš přímo v přehrávači otevřít příslušné titulky.

Další odpovědi
Hamon

Záleží na tom, jaký přehrávač videa používáš.

arygnoc

vložiť kúpené cd/dvd do mechaniky a v menu zvoliť titulky a spusť film.

hotovo.

mariohlas

Na vložení titulků (ve formátu *.srt) do videa existuje free program „Freemake Video Converter“. Umí toho mnohem víc, je spolehlivý.