jendahun

Jak spustit bluetooth,sví­tí,nelze se připojit.Kde sehnat ovladače,bez toho,že by to chtělo nějakou licenci.

Vloni se mi pokazil počítač a musel jsem ho nechat opravit.Opraváři se mi v tom hrabali a nechtěli originál instalační CD,že si poradí.Doma jsem zjistil,že se místo mého Asusu objevuje Acer v některých složkách a nefunguje Bluetooth.Podle mě do toho nahráli neoriginální software.Blue…se mi normálně rozsvítí a hlásí:kontrola licence se nezdařila pro zařízení blue…,zkontrolujte zda je licencováno pro tento sowtvare a zda platnost licence neskončila.In­staloval jsem DriverAgent,hlásí to taky chybu,co s tím.Je nějaká možnost to rozchodit bez nové instalace win…?Už z toho mám hlavu jak škopek a dochází mi trpělivost.Po­raďte.Dík.

Nejlepší odpověď
Kobra

Já bych odinstaloval celý bluetooth a zkusil ho znovu nainstalovat (doufám že u bluetoothu bylo přiloženo originální cd). Nic jednoduššího mě nenapadá. Popřípadě stáhnout ovladače ze stránek výrobce pokud budou. V tom horším případě by zbývalo přeinstalovat si windows a použít originální cd jak k počítači tak na ten bluetooth.