Bronzový

Jak spustit bluetooth,svítí,nelze se připojit.Kde sehnat ovladače,bez toho,že by to chtělo nějakou licenci.

Vloni se mi pokazil počítač a musel jsem ho nechat opravit.Opraváři se mi v tom hrabali a nechtěli originál instalační CD,že si poradí.Doma jsem zjistil,že se místo mého Asusu objevuje Acer v některých složkách a nefunguje Bluetooth.Podle mě do toho nahráli neoriginální software.Blue...se mi normálně rozsvítí a hlásí:kontrola licence se nezdařila pro zařízení blue...,zkontrolujte zda je licencováno pro tento sowtvare a zda platnost licence neskončila.Instaloval jsem DriverAgent,hlásí to taky chybu,co s tím.Je nějaká možnost to rozchodit bez nové instalace win...?Už z toho mám hlavu jak škopek a dochází mi trpělivost.Poraďte.Dík.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Já bych odinstaloval celý bluetooth a zkusil ho znovu nainstalovat (doufám že u bluetoothu bylo přiloženo originální cd). Nic jednoduššího mě nenapadá. Popřípadě stáhnout ovladače ze stránek výrobce pokud budou. V tom horším případě by zbývalo přeinstalovat si windows a použít originální cd jak k počítači tak na ten bluetooth.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.