zdenyp

jak spustím NOD32,když nemám ikonu programu na ploše?

Nejlepší odpověď
HOMER

Z nabídky start,nebo vyhledat průzkumníkem.

Další odpovědi
chudst

Mel byste ho mit dole vlevo, jak jsou hodiny O.O I deaktivovany byste ho tam mel mit. Pokud nemate, tak si dejte „start – hledat“ a najdete si „nod32“.

suaeda

Antivir Nod32, by měl být k nalezení buď na ploše nebo v nabídce START. Pokud i tam není k nalezení tak obvykle je nainstalván ve složce (adresáři) C:\Program Files\ESET\… V této složce bude spustitelný soubor z koncovkou .EXE.