Pipka

Jak správně zaštípat rajčata?

Jak se správně zaštipují rajčata???

Odpovědi
mosoj

Rajčata se v našich podmínkách pěstují na jeden maximálně dva výhony.
Takže si to tak zaštipuj. Když to necháš pánu bohu na pospas, budeš z toho mít košatý strom a malinká rajčata.

zjentek

Sazenice nechávám růst „od přírody“ a rajčata mám luxusní. Ani neošetřuji, jen je zpočátku u kořene propíchnu měděným drátem. Zásadou je nepolévat listy, toť celá věda.

Drap

U většiny u nás pěstovaných druhů je to dokonce nutné, pokud chceš mít úrodu

Děda Louda

Hlavně svědomitě podle záměru.