Cole

Jak správně zapojit PIR čidlo?Samotnou součástku

Zdravím,
součástka má 3 vývody – GND, V(in) a V(out). Co všechno je potřeba ještě připojit s touto samotnou součástkou, abych dostával např. z V(out) +5V? Nebo V out-em vystupuje pouze signál, který je potřeba zesílit v mikročipu?
Děkuji

Odpovědi
Mapel

Doba dvou drátů a jednoho typu spotřebiče je pryč. Napiš typ PIR a co chceš spínat a na jakou vzdálenost.

Dochy

Budeš se muset podívat do datasheetu k dané součástce.

Cole

Chtel bych s tim experimentovat v ruznych mych obvodech. Je to vymontovano v osvezovace vzduchu. Nevybral jsem to vcetne plosnaku, protoze nanem zůstává elektronika pro nastaveni casu davkovani vune a nechtel sem aby byla tato funkce dotcena.