Mirek4533

Jak správně zapojit HDMI kabel?

Dobrý den,
zakoupil jsem si nový HDMI kabel a propojil tím televizi s PC. Na televizi se mi ale ukáže pouze plocha, která nereaguje na pohyb. Když např. zapnu Google Chrome, na televizi se mi pouze na dolní liště zobrazí, že jsem ho spustil. Na PC se mi normálně otevřené okno zobrazí, na televizi je ale stále jen plocha bez ikon. Neví někdo co s tím? Předem děkuji za všechny odpovědi.

Kde najdu ty zobrazitelné plochy?

Odpovědi
gecco

Na počítači musíš nastavit, zda TV bude duplikovat zobrazení běžného displaye a nebo bude ´vedle´ – půjde o ´druhý´ display (´nastavení´ zobrazitelné plochy)…
___
Samozřejmě musíš na TV aktivovat patřičný vstup (HDMIx)…
_____________­_______________________
Pokud máš Windows, pak
Start → Ovládací panely → Zobrazení…
Přesněji ti to neřeknu, protože neuvádíš OS (verzi)…

arachis

A přepnul jste si kanál na ovladači od TV?

Martinuss

Však to je správně, vem okno a přetáhni ho nastranu na TV