smoulinkaq

Jak spravně zapojim dvd přehraavač?

tata to zapojovál bez tv anteny a neměl vubec zapojený setobox a vubec mu to nešlo dvd mu požad svitilo šerveně a nešlo jak se to spravně zapoji? děkuju

Odpovědi
Funna

je potřeba zapojit správný konec do správné dírky a pak to nebude Šerveně svítit…
ale teď vážně…v podstatě je to tak jsem to napsala…anténa do setoboxu, scartkou (nebo koaxem) propojit televizi se setoboxem a televizi s DVD…jenže z tvého podivného popisu se dá dost těžko poznat, co máte doma za přístroje a co mají za výstupy…

Děda Louda

Nejlépe podle návodu v manuálu.