Jak správně zadat klíčové slovo ve vyhledávačích? Výsledky se liší podle zadání.

například: ►„zelený čaj“◄ nebo ►zelený+čaj◄, či snad ►zelený and čaj◄

Nejlepší odpověď
bolak

Správně, špatně, to se takhle nedá říct, záleží na tom co hledáš.

Když zadáš „zelený čaj“, najde ti to jen stránky kde budou napsaný přesně tyhle dvě slova vedle sebe s jednou mezerou, stejnou jakou neosí mezi svými hodními jedničkami i jaromír blažek.

Když zadáš zelený+čaj, tak myslím že v tomhle případě ti to vyhodí úplně ten samej výsledek jako kdybys napsal ZELEY ČAJ bez uvozovek. Možná že ti to ty stránky vypíše v jiným pořadí, ale jinak by to mělo být to samý, protože „+“ se používá hlavně v juesej, kde jim vyhledávač některý běžný slova (when, how, where) záměrně vynechává a ty, pokud si tam budeš chtít tohle slovo za každou cenu udržet, musíš před to slovo právě vložit ono +. Takže ti najde i stránky kde bude napsáno třeba: „byl celý zelený, a tak jsme mu dali napít čaje“, což pokud se hodláš nakoupit v internetovým shopu zelenej čaj, je ti naprosto k prdu.

zelený and čaj, to je zase když hledáš stránku kde jsou slova „zelený“ a „čaj“ pokupě, takže je to jako ten první případ v uvozovkách, s tím rozdílem že mezi ěma dvěmama slovama může bejt dalších tisíc slov, nebo můžou bejt klidně v opačným pořadí.

Další odpovědi
arygnoc

ak hľadáte zelený čaj s výskytom aspoň jedného slova:
zelený čaj
zelený or čaj

ak hľadáte zelený čaj s výskytom oboch slov:
zelený+čaj, zelený and čaj

ak hľadáte zelený čaj ako frázu (teda i slovosled):
„zelený čaj“

i hľadať je umenie.