hubickova

Jak správně vyplnit Doklad o výši ročního příjmu? Pro přídavky na děti?

Podáváme si s manželem daňové přiznání sami na FÚ.Ale jelikož mám malý příjem,tak si mně manžel odepsal z daní-jak se říká.Můj zaměstnavatel vyplní tu část jak?Jedná se o druhou stránku – oddíl D1 – příjmy vyplacené zaměstnavatelem­.Vypňuje se kolonka „ab“, „ap“, a nebo obě?Měl by to vědět zaměstnavatel,co se vypisuje,nicméně máme s tím vždy problémy,tak se ptám ještě tady

Odpovědi
pondělí

O přesnosti poradí FU,nechte to na nich,nebo zajděte za finančním poradcem a něco málo uhraďte,a mějte na paměti,že špatně vyplněný formulář se stáva neplatným a pak prošvihnete dobu podání,prostě dejte na odborníky ,co se týká vlastních peněz,nehledě na to,že na některých FU dávají návody na vyplnění daňového přiznání a takového,která podáváte

ivzez

Zaměstnavatel vyplní všechny relevantní rubriky.

Pokud se Vás některá část netýká (např. am),
měla byste ji už během vyplňování proškrtnout
(od levého dolního rohu k prevému hornímu)
a zaměstnavatel by měl potvrdit razítkem a podpisem.

Nechápu, s čím má zaměstnavatel problémy.
Mzdová účetní přece ví, co Vám vyplácela (má to v PC).