dusekkovac

Jak správně topit v krbových kamnech GRONLAND dřevěnými briketami.Co to je ten PRIMÁRNÍ a SEKUNDÁRNÍ VZDUCH?

Jak správně topit v krbových kamnech GRONLAND dřevěnými briketami. Co to je ten PRIMÁRNÍ a SEKUNDÁRNÍ VZDUCH? A jak je to ekonomické topení. Dřevo bohužel nemám kde uskladnit.

Odpovědi
elektrikář

Primární vzduch je ten při kterém probíhá normální hoření. Sekundární vzduch se přidává do hořících spalin. Pro zvýšení vyhoření spalin a tím většího výkonu
Doplňuji:
U malých násypných kamen jsou to regulovatelné otvory v přikladacích dviřkách.