Ewíík

Jak správně stahovat na stránce www.uloz.cz?

Když si tam stáhnu film a chci ho přehrát tak mi to nápíše že tento soubor nejde přehrát tak na co mám koukat jak to mám udělat?
Doplňuji:
Mám HP.
Ale některé filmy mi fungujou některé zase ne.

Nejlepší odpověď
Berušinka

No, když už máš film stažený, tak nebude problém asi na straně uložto, ale u tebe v PC. Asi nemáš nainstalovaný žádný přehrávač na filmy. Já mám VLC media player – nestěžuju si =)

Další odpovědi
DDarent

Berušinka: každý počítač má v sobě Windows media player a předpokládam že Ewíík nemá MAC ani Linux.

Nechala ste třeba ten filM dostahovat??? (TAK + – 40 minut)
Nebo počítač nepodporuje kodek
Doplňuji:
HP je značka, to neni operační systém!!! (LOL)

Když některé jdou, a některé ne, tak to bude nejspíš ten kodek, tak se koukněte na stránky microsoftu nebo si stáhněte DIVX a ktomu všechny kodeky.

http://www.div­x.com/

Hlada

Zřejmě jsou ty filmy kódované kodérem, ke kterému nemáš nainstalovaný dekodér. Nainstaluj si nějaký codec pack.

Ella

chybí ti kodeky nebo se stahování nedokončilo celé