Avatar uživatele
carpediem

Jak správně servírovat muffiny upečené v silikonovém košíčku?

V papírovém ho dávám na stůl i s košíčkem, ale co když je upeču v silikonovém? To je mám vyndat a servírovat bez košíčků, nebo je dát na stůl i stím košíčkem? Nebudou se po vyndání drobit?

Jak to děláte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga, marci1, ptáč, Agneta, gecco před 3437 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Plechovou formičku vymažu máslem, a pak jen vyklopím :DDD
Prosímtě jaký silikon? Co to je? To znám jen od „celebrit s kačeří hubou“- ty jejich XXL velikosti, jako 65C :DDDD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rosie5

Je to vlastně úplně na Vás. Mně osobně vyhovuje už vyndaný, ale nic nezkazíte, když je necháte v košíčku :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
karloskars4

Základ je formu pořádně vymazat máslem, aby se nic nelepilo. Poté co maffiny uděláš je nech chvíli odležet. Až vychladnou zkus je opatrně vyndat z forma.

Chce to trpělivost – ale musim zaklepat – mně se už nerozpadávají.

Zdroj: http://www.nabytek-cernymost.cz/si­likonove-formy-na-peceni/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

:)
nebojte, nebudou se drobit ( ja mam ale sil. formy jen na babovku a kolace )
.. urcite je ale vyndejte
babovku take nepodavate v silikonove forme :p

kdysi davno.., je moje sestra neznala ,a ve skole ( je uca..neco jako nase an. ) :) ,( ta me zejtra zabije..) , tak byla nejaka oslava , a ona „sezrala“ asi 3 muffinky, a kolegyne se ji pak ptaly, jak si pochutnala..a ona : vynikajici ..a ony : i ten papir ? :)

  • iv-

před 3437 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
carpediem

🙂

před 3435 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Hihi, to mi připomnělo, jak jsem kamarádovi přinesla pár muffinů, on se do jednoho s chutí zakousl, pak se zarazil a řek „… ten papír se asi nejí, co?“ a od tý doby jsem mu dycky u dalších muffinů říkala „Jo a ten papír se nejí.“ :)

před 3437 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

neni taky ucitel ? :)

před 3437 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Není :)

před 3430 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek