carpediem

Jak správně servírovat muffiny upečené v silikonovém košíčku?

V papírovém ho dávám na stůl i s košíčkem, ale co když je upeču v silikonovém? To je mám vyndat a servírovat bez košíčků, nebo je dát na stůl i stím košíčkem? Nebudou se po vyndání drobit?

Jak to děláte vy?

Nejlepší odpověď
Agneta

Plechovou formičku vymažu máslem, a pak jen vyklopím :DDD
Prosímtě jaký silikon? Co to je? To znám jen od „celebrit s kačeří hubou“- ty jejich XXL velikosti, jako 65C :DDDD

Další odpovědi
Rosie5

Je to vlastně úplně na Vás. Mně osobně vyhovuje už vyndaný, ale nic nezkazíte, když je necháte v košíčku :)

karloskars4

Základ je formu pořádně vymazat máslem, aby se nic nelepilo. Poté co maffiny uděláš je nech chvíli odležet. Až vychladnou zkus je opatrně vyndat z forma.

Chce to trpělivost – ale musim zaklepat – mně se už nerozpadávají.

Zdroj: http://www.nabytek-cernymost.cz/si­likonove-formy-na-peceni/

gagaga

:)
nebojte, nebudou se drobit ( ja mam ale sil. formy jen na babovku a kolace )
.. urcite je ale vyndejte
babovku take nepodavate v silikonove forme :p

kdysi davno.., je moje sestra neznala ,a ve skole ( je uca..neco jako nase an. ) :) ,( ta me zejtra zabije..) , tak byla nejaka oslava , a ona „sezrala“ asi 3 muffinky, a kolegyne se ji pak ptaly, jak si pochutnala..a ona : vynikajici ..a ony : i ten papir ? :)

  • iv-

carpediem

🙂

RyuzakiKate

Hihi, to mi připomnělo, jak jsem kamarádovi přinesla pár muffinů, on se do jednoho s chutí zakousl, pak se zarazil a řek „… ten papír se asi nejí, co?“ a od tý doby jsem mu dycky u dalších muffinů říkala „Jo a ten papír se nejí.“ :)

gagaga

neni taky ucitel ? :)

RyuzakiKate

Není :)