RyuzakiKate

Jak správně s vodou na čaj?

Pokud se má např. zelený čaj zalít vodou o 70°, mám vypnout vodu vařící se v konvici až dosáhne 70°, nebo ji uvařit, počkat až vychladne, a teprv až potom zalít?

Nejlepší odpověď
hanulka11

voda by neměla dosáhnout varu dneska jsou již konvice ,kde si teplotu nastavíš

Další odpovědi
tom004

Vodu nechám převařit a po vypnutí konvice počkám tak minutu a půl. Potom prý má voda kolem těch 70°C. Jestli to tak opravdu je,jsem nezkoumal. 🙂