Jak správně rozbalovat s WinRar?

Dobrý den, potřebuji poradit s WinRar. V počítači mám dva disky, C: se systémem a D: s daty. Při rozbalování velkého souboru na D: (chci ho rozbalit opět do D), se využívá,nevím proč i kapacita disku C: A tam není tolik místa, takže se mě soubor nedorozbalí a zároveň mě to všechno volné místo na C zabere a už neuvolní..Mám tedy dvě otázky: 1.kde na disku C najdu soubory které se mi tam rozbalily (nemohu je najít), 2:jak správně rozbalit na D: soubory, aby mě to nevyužívalo i kapacitu na disku C:..Děkuji za trpělivost :) Jirka

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

1. stáhni a nainstaluj si CCleaner ( https://www.piriform.com/… ), spusť jej (ponech v defaultním nastavení) a spusť čištění - velmi pravděpodobně máš ´zaneřáděné´ tempy (nejen z pokusů o rozbalení archivu), Ccleaner je promázne
2. nastav si tempy (i) na D: (nepíšeš systém, takže ´někde okolo´ - Tento počítač, pravým, z menu Vlastnosti, Upřesnit, Proměnné prostředí)
3. pokud budeš mít i nadále málo místa na disku (discích), buďto něco nepotřebného promázni a nebo přidej disk

Další odpovědi:

Bronzový

winrar dočasné soubory: google "winrar temporary files where"

nalezeno:
Winrar extracts the archives to
C:\Documents and Settings\<user_name>\Local Settings\Temp (Windows XP)
C: \Users\<user_name>\AppData\Loc al\Temp (Windows Vista/7)

a zde také zajímavý obrázek: https://i.stack.imgur.com/…

restart počítače by třeba také mohl nějaké dočasné soubory odstranit, a nebo použít program ccleaner, který to umí smazat.

jinak já extrahuji pomocí pravého tlačítka myši, tedy do stejné složky, pravé tlačítko a volbu pro rozbalení.

a nebo přetažení pomocí pravého tlačítka myši do složky například jiného disku

Diskuze k otázce

teatree

Kluci díky za rychlé odpovědi, vše už teď, díky vám, funguje perfektně. Díky a pěkný den ;) J.

Zlatý

gecco

;-)
Tak hlavně ať to funguje a funguje dlouho...
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.