Avatar uživatele
kropitko

Jak správně připravit tuto pochoutku?

Znáte nějaké další recepty, kde by se dali využít naši švábi? Letos se nám nějak přemnožili,,díky

http://www.smi­sek.cz/componen­t/option,com_zo­om/Itemid,28/pa­ge,view/catid,22/Pa­geNo,13/key,147/hit,1/
Doplňuji:
No vagro, určitá souvislost by se tu snad i našla. Jak jsem už psala, mě tak ani nešlo o to, že bych chtěla dělat přímo hospodyňku,,,,ale mohla bych ty šváby hubit a pak je prodávat na tržišti,,že bych si pronajala stánek s rychlým občerstvením,,tam by mohla prodávat dcera,,:-D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, rynek878, fcoop před 4860 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Teď se pokrmy z těchto potvůrek dost často objevují na jídelním lístku v nejlepších restauracích. Kdysi jsem vložila podobnou otázku, ale nemůžu ji najít.

Šváby ugrilovat, okořenit, pokapat máslem. Jednoduché … Třeba si pochutnáte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

Kropitko,
pokud má tato otázka souvislost s otázkou na hodinovou manželku,pak chválím Vaši snahu obohatit jídelníček Vašich eventuálních klientů.
V tom případě se mnou,jako zákazníkem, zcela určitě nepočítejte,šváby si vždycky a výhradně připravuji sám a to tak,že podle svého,přísně tajného receptu.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

myslím že jsi annas myslela tuto
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/date-si-tatarak-a-cukrovi-ze-cvrcku-hmyzi-leco-nebo-polevku-z-chroustu

Já bych se o jejich přípravu ani nepokoušela a navíc nevím kam bych na ně šla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vagra

V obou případech obdivuji Vaši variabilitu.Vy jste přímo zásobárna nápadů na podnikání,nakonec ta dcera…
Fandím Vám,budu držet palce,aby Vám některý z těch „netradičních“ nápadů vyšel.
Stejně jsem se tady,díky Vám,dobře bavil.

před 4860 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Nápadů by bylo dost, jen je všechny dotáhnout do konce. Ale ten nápad s hodinovou manželkou se mi fakt líbí,,i mám pro to trochu jiný název, ale to už je výrobní tajemství 😁

před 4860 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek