Zlatý

Jak správně připravit tuto pochoutku?

Znáte nějaké další recepty, kde by se dali využít naši švábi? Letos se nám nějak přemnožili,,díky

http://www.smisek.cz/…
Doplňuji:
No vagro, určitá souvislost by se tu snad i našla. Jak jsem už psala, mě tak ani nešlo o to, že bych chtěla dělat přímo hospodyňku,,,,ale mohla bych ty šváby hubit a pak je prodávat na tržišti,,že bych si pronajala stánek s rychlým občerstvením,,tam by mohla prodávat dcera,,:-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Teď se pokrmy z těchto potvůrek dost často objevují na jídelním lístku v nejlepších restauracích. Kdysi jsem vložila podobnou otázku, ale nemůžu ji najít.

Šváby ugrilovat, okořenit, pokapat máslem. Jednoduché ... Třeba si pochutnáte.

Další odpovědi:

Zlatý

Kropitko,
pokud má tato otázka souvislost s otázkou na hodinovou manželku,pak chválím Vaši snahu obohatit jídelníček Vašich eventuálních klientů.
V tom případě se mnou,jako zákazníkem, zcela určitě nepočítejte,šváby si vždycky a výhradně připravuji sám a to tak,že podle svého,přísně tajného receptu.:-)

Zlatý

myslím že jsi annas myslela tuto
http://www.odpovedi.cz/…

Já bych se o jejich přípravu ani nepokoušela a navíc nevím kam bych na ně šla.

Diskuze k otázce

Zlatý

vagra

V obou případech obdivuji Vaši variabilitu.Vy jste přímo zásobárna nápadů na podnikání,nakonec ta dcera...
Fandím Vám,budu držet palce,aby Vám některý z těch "netradičních" nápadů vyšel.
Stejně jsem se tady,díky Vám,dobře bavil.

Zlatý

kropitko

Nápadů by bylo dost, jen je všechny dotáhnout do konce. Ale ten nápad s hodinovou manželkou se mi fakt líbí,,i mám pro to trochu jiný název, ale to už je výrobní tajemství :-DD

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.