kropitko

Jak správně připravit tuto pochoutku?

Znáte nějaké další recepty, kde by se dali využít naši švábi? Letos se nám nějak přemnožili,,díky

http://www.smi­sek.cz/componen­t/option,com_zo­om/Itemid,28/pa­ge,view/catid,22/Pa­geNo,13/key,147/hit,1/
Doplňuji:
No vagro, určitá souvislost by se tu snad i našla. Jak jsem už psala, mě tak ani nešlo o to, že bych chtěla dělat přímo hospodyňku,,,,ale mohla bych ty šváby hubit a pak je prodávat na tržišti,,že bych si pronajala stánek s rychlým občerstvením,,tam by mohla prodávat dcera,,:-D

Nejlepší odpověď
annas

Teď se pokrmy z těchto potvůrek dost často objevují na jídelním lístku v nejlepších restauracích. Kdysi jsem vložila podobnou otázku, ale nemůžu ji najít.

Šváby ugrilovat, okořenit, pokapat máslem. Jednoduché … Třeba si pochutnáte.

Další odpovědi
vagra

Kropitko,
pokud má tato otázka souvislost s otázkou na hodinovou manželku,pak chválím Vaši snahu obohatit jídelníček Vašich eventuálních klientů.
V tom případě se mnou,jako zákazníkem, zcela určitě nepočítejte,šváby si vždycky a výhradně připravuji sám a to tak,že podle svého,přísně tajného receptu.:-)

hanulka11

myslím že jsi annas myslela tuto
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/date-si-tatarak-a-cukrovi-ze-cvrcku-hmyzi-leco-nebo-polevku-z-chroustu

Já bych se o jejich přípravu ani nepokoušela a navíc nevím kam bych na ně šla.

vagra

V obou případech obdivuji Vaši variabilitu.Vy jste přímo zásobárna nápadů na podnikání,nakonec ta dcera…
Fandím Vám,budu držet palce,aby Vám některý z těch „netradičních“ nápadů vyšel.
Stejně jsem se tady,díky Vám,dobře bavil.

kropitko

Nápadů by bylo dost, jen je všechny dotáhnout do konce. Ale ten nápad s hodinovou manželkou se mi fakt líbí,,i mám pro to trochu jiný název, ale to už je výrobní tajemství 😁