MiKu

Jak správně přidělat bezpečnostní zarážky do šuplíků?

U prvního je to jasné, tam jde přišroubovat zarážka do linky, ale u těch spodnějších? Do dna šuplíku to nejde, dítě pak vytahuje více šuplat naráz… Děkuju!!

Odpovědi
Dochy

A jak to máme vědět? Copak známe tvé šuplíky a Tvé zarážky? U mých šuplíků se zarážky nechali namontovat nahoru na bok – čelo šuplíku – bočnice skříňky, přístupné nad bokem šuplíku.

MiKu

no tak sorry, že jsem nepodala přesný popis, myslela jsem, že by třeba mohl být nějaký univerzální návod / nápad, ale v pohodě.. my jsme se s tím doma trápili přes hodinu, podle návodu na obalu zarážek i dle selského rozumu, ale ten jsme asi na to měli krátký :)

Dochy

když ty zarážky jsou opravdu různé a šuplíky taky… Kdybys dala alespoň odkazy na nějaké obrázky, nebo typ a výrobce… Takhle Ti vážně jen mohu napsat jak to mám já a vůbec netuším jestli Ti ta informace k něčemu je.