Weroniq

jak správně používat diář?

nikdy jsem žádný neměla, ale když už jsem ho dostala, tak proč ho nevyužít, aspoň nebudu mít všude lístečky s poznámkami.. k čemu jsou růžky v diáři, které se předpokládám mají odtrhnout – kdy ale? až týden skončí nebo začne? a taky nevím k čemu slouží plánovací kalendář.. a ještě si říkám, že asi není moc dobrý nápad tam o sobě na titulní straně vyplňovat osobní údaje jako jméno, adresu, telefon apod.

Nejlepší odpověď
Drap

Píšu si do něho všechny schůzky, jednání, co je třeba udělat objednat a podobně. Používám dva, jeden pro práci a druhý pro běžný život. Mám tam i všechna číslqa, důležité kontakty a podobně. Splněné věci škrtám.

Další odpovědi
WeeBear

K odtrženým růžkům, mamka je vždy odtrhovala po skončení dne (měla denní), snáz a rychleji pak našla aktuální datum.

Jinak jestli to vyplníš, to je na Tobě, můžeš a nemusíš. Já diář používám do školy (malý – týdenní), místo úkolníčku a vyplněnou to tam mám. I když je fakt, že zrovna adresu jsem si nevyplnila.

Fyzik

Určitě si osobní věci podepisuj. Není to na seznámení, ale na osobní identifikaci v případě ztráty. Sám jsem to mnohokrát ocenil, když jsem onu věc ztratil, ať již šlo o klíče (cedulka navíc s telefoním číslem a adresou), peněženku (tam postačí OP), mobil (vhodná volba pozadí nebo trvalá poznámka na ploše, pokud mobil povolí) nebo i diář. Vše, co má hodnotu, má smysl si takto ohlídat, lidé na to zapomínají, ale jen proto, že nevidí dopředu.

Pety2015

Diář si nepodepisuji. Nosím ho stále u sebe. Mám tento http://www.pg­.cz/cs/produk­t/4739-roy-lichtenstein-diar-2016-10-5-x-15-8-cm je zde vidět rozložení stránek. Tak do každého si zapisuji nejdůležitější události dne, to co plánuji si červeně označuji. A pokud je to nejvíc nejdůležitější tak to ještě třikrát podtrhnu. 🙂