Pokročilý

jak správně používat diář?

nikdy jsem žádný neměla, ale když už jsem ho dostala, tak proč ho nevyužít, aspoň nebudu mít všude lístečky s poznámkami.. k čemu jsou růžky v diáři, které se předpokládám mají odtrhnout - kdy ale? až týden skončí nebo začne? a taky nevím k čemu slouží plánovací kalendář.. a ještě si říkám, že asi není moc dobrý nápad tam o sobě na titulní straně vyplňovat osobní údaje jako jméno, adresu, telefon apod.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Píšu si do něho všechny schůzky, jednání, co je třeba udělat objednat a podobně. Používám dva, jeden pro práci a druhý pro běžný život. Mám tam i všechna číslqa, důležité kontakty a podobně. Splněné věci škrtám.

Další odpovědi:

Stříbrný

K odtrženým růžkům, mamka je vždy odtrhovala po skončení dne (měla denní), snáz a rychleji pak našla aktuální datum.

Jinak jestli to vyplníš, to je na Tobě, můžeš a nemusíš. Já diář používám do školy (malý - týdenní), místo úkolníčku a vyplněnou to tam mám. I když je fakt, že zrovna adresu jsem si nevyplnila.

Bronzový

Určitě si osobní věci podepisuj. Není to na seznámení, ale na osobní identifikaci v případě ztráty. Sám jsem to mnohokrát ocenil, když jsem onu věc ztratil, ať již šlo o klíče (cedulka navíc s telefoním číslem a adresou), peněženku (tam postačí OP), mobil (vhodná volba pozadí nebo trvalá poznámka na ploše, pokud mobil povolí) nebo i diář. Vše, co má hodnotu, má smysl si takto ohlídat, lidé na to zapomínají, ale jen proto, že nevidí dopředu.

Diskuze k otázce

Pety2015

Diář si nepodepisuji. Nosím ho stále u sebe. Mám tento http://www.pg.cz/… je zde vidět rozložení stránek. Tak do každého si zapisuji nejdůležitější události dne, to co plánuji si červeně označuji. A pokud je to nejvíc nejdůležitější tak to ještě třikrát podtrhnu. :-)

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.