jancacv

jak správně postupovat při osobním bankrotu a jak při podnikatelským?

potřebuju přesný postup a co to obnáší,a taky kam to nahlásit a co ztoho pro toho člověka plyne za povinnosti a závazky,děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si pročíst odpovědi v odkazu. Třeba najde tu vyhovující,

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=osobn%C3%AD+ban­krot&sa=Vyhle­dat#1400

Další odpovědi
anonym

Já bych otázku mírně změnil: Jak postupovat,abych nemusel(a) vyhlásit osobní bankrot? Odpověď:nedělat dlu­hy!