Avatar uživatele
tlumič

Jak správně postupovat aby se 15měsíční mimčo nebudilo během noci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, Jahoda, anonym před 4813 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

časem si samo zvykne a bude mít potřebu spát celou noc,děti jsou zvyklé se budit na krmení a pití je to návyk,vy byste si taky zvykl,ale časem je to samo přejde,pořádně mu před spaním dát napít at ho vnoci netrápí žízen

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jé,máte k tomu ten správný nick,tohle řeší maminy pořád,zvlášť,ty s kruhama pod očima,na nic nepřijdete,to se upraví samo,trpělivost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Pokud ti dítě pláče bud je počurané nebo má hlad taky pláčou proto,protože chcou naši pozornost.Já jsem své děti každou noc měla u sebe držela je za ručičky aby cítili že jsem s nima a moc mě neplakali horší to bylo když jim rostly zuby.Chce to čas uvidíte že to bude dobrý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meggi

Ahojky chce to trpělivost možná není mimčo dost utahané a nebo naopak ,když přes den moc řádí může se pak budit.Někdy je to ,ale jen takové období, které samo přejde.Nikdy jsem také neučila děti v noci pít zvyknou si na to a potom se budí.Držim pěsti ať to moc dlouho netrvá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

hlavně na něj moc nemluvte nebo se rozkouká a bude pokaždé vyžadovat vaši pozornost , někdy se jen budí ,ale za okamžik usne /já měla také slabý spánek a pokaždé jak se pohnuly jsem byla vzhůru, ale opravdu chce to trpělivost ,vydržet. Jakmile bude pít bude zase čůrat a bude to kolotoč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Rohypnol.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dana555

Myslím, že základní chyba na jsem nastala již od začátku, já si dcerku postupně učila, tím, že jsem po pár minutách prodlužovala intervaly na jídlo, samozřejmě až tak od 2–3 měsíce. Jedly jsme kolem 23hod pak se mi vzbudila kolem 3hod-intervaly jsme protahovala cca o 5–10minut, na roce mi spinkala až do rána redy od cca 20hod do 6hod.Chce to trpělivost a zkoušet......ale ted už nevím nevím , dítko je chytré a velké.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILUSCHKA

Když už musí spinkat přes den, tak ho nenechat moc dlouho, jinak se právě budí přes noc, mně se také občas vzbudí, máme děti skoro stejně staré, většinou chce napít, přebalit a nebo podat dudáčka, který se mu někam schoval..dobrá rada byla nemluvit na ně a co nejmíň svítit, třeba rozsvítit na chodbě, nebo lampičku a rychle přebalit, nakojit a zase šup spinkat…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek