Spiritus

Jak správně oloupat banán?

Je to věčný spor…-od bubáka nebo od stonku?
Já říkám od stonku,co vy?
Doplňuji:
Miroslav…fůůůj,jak do toho můžete kousnout,dyť je to blivajz :D

Nejlepší odpověď
led

počkám, až bude deň a pôjdem pozrieť do zoo ako to robia odborníci…
Doplňuji:
odborníci povedali, že stonky im nechutia.

Další odpovědi
verka

Radím neloupat, dýl dětem vydrží.

BEAES

Já loupu od stonku.

anonym

http://www.fo­toradce.cz/vi­deo-tutorial-jak-na-levitujici-banan-clanekid602

Miroslavst

Jééé a budeme se hádat!!!!! hurá!!!!!!!
Od bubáka.
Odkousnout a oloupat.

Bunnik

Od bubáka :) většinou jsem sama proti většině… ale mně to prostě od stonku jde hůř, celá ta šlupka se tak divně rozlomí… kdežto od bubáka to jde krásně, cár za cárem…

Bumbes

Od stonku – odlomím a jde to jak po másle.

Michal

Doma je to jedno,když loupete banán dětem a v nóbl restauraci to má své zásady :od bubáka a nožem dokola.Je na to docela hezkej pohled.

ReHu

Od stonku.
Vedem?