Pajonel-ka

Jak správně napsat „referent nákupu“ v angličtině?

Co se týká obchodní angličtiny mám velké mezery ve slovní zásobě.
Ale potřebovala bych vědět jak se tato pozice napíše v angličtině. Když jsem se na to ptala své profesorky a navrhla jsem „purchasing officer“ tak řekla že je to špatně, protože officer je jako policista a řekla mi něco uplně jiného, ale už si to nepamatuju jen vim, že tam bylo něco jako representative?

Nejlepší odpověď
bolak

Kdo ví co profesorka říkala, nemohlo by to být „Purchasing Representative“?
To by sis ale asi pamatovala co?

Nicméně dá se to použít? mosoj?
Doplňuji:
…teda, quentos sem chtěl napsat, sakra kluci vy jste si tak podobný

quentos

bolak: vypadá to, že výraz je použitelný.
Ad ta podobnost – to pobavilo, až na to, že mezi mnou a mosojem je asi 30 let ;{)>

bolak

jako vejce vejci…