macik0102

Jak správně nainstalovat skyp do samsung galaxy mini

Nejde mi stáhnout Skype do Samsungu Galaxy Mini .. též se začne stahova a ve finále se vypne nebo to napíše že to nellze nainstalovat do uložiště USB nebo na kartu SD.....prosím co to znamená? co mám dělat…řekla bych že místa mám dost a instalaci neznámých zdrojů mám povolený

Odpovědi
anonym

Ahoj, nevim takhle na dálku čím to může být. Nekompatibilitou by to být nemělo, to by se Skype na Play Storu z Tvého přístroje vůbec neobjevil. Posílám Ti instalační soubor Skypu přímo z mého Galaxy Note, tak si ho jen ulož na SD kartu a najdi si ho na Androidu přes souborový manažer a nainstaluj.
Tady stahuj:
http://db.tt/wIv2jDfW
Doplňuji:
Pokud na ten odkaz klikneš přímo na Androidu, tak se to dá nainstalovat přímo po stáhnutí z prohlížeče, bez použití souborového manažera.