mmagico

Jak správně na přesměrování domén pro Wordpress Multisite? .htaccess nefunguje optimálně.

Ahoj. Aktivoval jsem WP multisite a nainstaloval plugin na mapovani domen, ktery jsem nastavil.

Nasledne jsem pomoci .htaccess (redirect 301) presmeroval domenu neco.cz na hlavni domenu WP (dle instrukci k pluginu), ale jaksi to nefunguje jak ma, zobrazuje se obsah hlavni domeny WP a nikoli poddomeny.

Pozn. kdyz nastavim domenu neco.cz jako alias k hlavni domene, tak to funguje perfektne, ale to neni dobre pro SEO (duplicita).

Vite nekdo jak na to aby vysledek presmerovani fungoval vizualne stejne jako alias? Diky moc, uz se v tom hrabu dva dny 😁

Odpovědi
RedC22

A co jednoduchý přesměrování PHP scriptíkem?
<?php
Header(„HTTP/1­.1 301 Moved Permanently“);
Header(„Location: http://www.no­va.adresa.cz“);
?>
Mělo by stačit vytvořit soubor „index.php“ s tímhle obsahem a nakopírovat ho na server.
Doplňuji:
Automatika mi pokazila odpověď. Třetí řádek má končit takto: …adresa.cz");