aloevera5

Jak správně myslet pro svůj prospěch

1.Jsem pánem svých myšlenek
2.Myslím pozitivně a cítím se fajn
3.Dostávám přesně to, co cítím, nikoli jen to o čem přemýšlím
4.Mám moc cokoli změnit myšlením a pocity (prožitkem)
5.Svou myšlenkou nemohu nikomu ublížit jen SOBĚ
6.Myšlenka nasycená láskou se stává neporazitelnou
7.Být vděčný za každou maličkost, které jsme svým myšlením dosáhli
8.Postup přání:
•Stanovit si cíl, co doopravdy chci,
•Požádat o naplnění mého přání
•O přání žádat s vložením pozitivních pocitů, s láskou
•Věřit svému přání, chovat se tak, že už se to stalo
•Získám to (Vesmír je zrcadlo a vracím nám to, co vyzařujeme!, pocity nám dávají signál, jak myslíme.)

Co si o tom myslíte vy? Řídíte se někdo těmito radami a pomáhá Vám to?

Nejlepší odpověď
Andělé

Nemáte to z knihy Tajemství?Já ji mám doma,je to nádherná kniha o síle myšlenek.Když skutečně myslíme pozitivně a jak jste popsala,vrací se nám to zpět.Myšlenka je velmi silná,když myslíme negativně,jsme naladěni na negativní frekvence,které k nám jdou zpět a přitahujeme je k sobě a to samé je,když myslíme pozitivně.Kniha je v podstatě o tom,že cokoliv si přejeme,skutečně touto cestou získáme.Z vlastní zkušennosti můžu potvrdit,že to opravdu funguje.Mě se podařilo k nenáviděnému člověku posílat pozit.myšlenky a brzy se náš vztah změnil v neuvěřitelnou pohodu a měli jsme se nakonec rádi.U mě je problém v tom,že na to po čase zapomenu a nedržím si pozitivní naladění.Myslím si,že je vše ale o cviku.A tato kniha je k tomu moc dobrá.Mohu ji jen doporučit:-)

Další odpovědi
Gabra

Máš pravdu, to je z knihy Tajemství. Tu knihu mám taky (a ještě jiné, podobné knížky) a taky ten dokument. Je to fakt úžasný. Taky podle toho měním svůj život a žije se mi lépe. Když se tím budeme řídit všichni, bude nám všem líp :o)

Na ulozto.cz si ten dokument můžete stáhnout a taky tu knížku. Tady posílám odkaz, stojí to fakt za to:

Zdroj: http://www.uloz­to.cz/4847333/­tajemstvi-the-secret-cz-avi

Motolka

Já jsem taky viděla ten film tajemství. Mě to osobně taky pomohlo a taky vřele doporučuji, se na ten film podívat nebo si přečíst tu knížku.

A nesouhlasím, že to člověk nenašprtá. Já jsem zrovna člověk, který si moc nevěří a ten film u mě zabral a posunul mě dál. Svět dneska vidím úplně jinak – lepší.

Děda Louda

Lidé jsou z podstaty schopni zneužít ve svůj prospěch jakékoli sebevznešenější myšlenky.

SajmonModer

Kniha Tajemství je nádherná, ale ještě lepší jsou knihy pana Donalda Walsche! Doporučuji!

tuCZek

Kdo si nevěří od přírody,ten to nenašprtá :)

NEnym

NEVĚŘÍM A ODMÍTÁM TYTO PSEUDOPOUČKY.
To je ta nejjednodušší cesta k příklonu k náboženství a k vytváření sektářství…

A obě tyto aktivity směřují jedince (a potažmo celé lidstvo) do kontinuálních problémů (viz minulost, současnost a …viz budoucnost) a posléze do pekel …

😶

anonym

Ano. Sama si myslim , ze nas " osud " si delame sami , svymy myslenkami . Ze nam neni dan " ze zhora " , ale ze zijeme , tak jak si sami zaslouzime. -iv-

koala

Souhlasím s tím, že pozitivní myšlení tvoří taky náš život, není to jen o knize a dokumentu „Tajemství“, prošla jsem před léty těžkou nemocí a měla „namále“, ani nevím, kde se ve mě vzalo tolik pozitivity, díky které jsem se z toho dostala. Když si člověk něco přeje, splní se mu to. Ale pozor! Ne za každou cenu! (Například penize, bohatství atd.)a dávat pozor, na to, co NECHCI, universum to nerozezná a přitahuje i tyto negace. Příjemný den!!!!