Miri272

Jak správně meditovat?

Jak mám správně meditovat abych našla ,,vnitřní mír''. Z různých knížek jsem se dozvěděla,že k meditaci potřebuji fíkovník. Je to pravda?

Odpovědi
led

Vypnite všetky rušivé zdroje…
Uvolnite sa najprv fyzicky, potom sa pomaly ponárajte mysľou do svojho vnútra a to ďalšie už príde samé.
Každý človek reaguje rôzne, niekto potrebuje fikovník, niekto tichú harmonickú hudbu, niekomu pomôže žurčanie potôčika a šum vánku, u niektorého treba lusknúť prstami a niekto sa dokáže uvolniť a najsť vnútorný mier bez všetkých týchto rád.

marťa382

Možná tady něco bude:http://www.al­ternative-medicine.net/me­ditation/czech­.html :)