Amy9898

Jak správně lisovat kytky?

Děkuju :)

Odpovědi
RyuzakiKate

Odebírej rostliny i s kořeny, doma důkladně omyj od hlíny a pak je nějak hezky vlož mezi dva listy novinového papíru (dobře saje) a ty pak do nějaké velké tlusté knížky, na ni ještě klidně nějakou další knížku, ať se to zatíží. Papíry nezapomeň obměňovat podle potřeby, aby ti to nehnilo nebo se ti tam nerozrostla plíseň.

anonym

Stačí kousek googlit.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=su%C5%A1en%C3%AD+a­+lisov%C3%A1n%C­3%AD+kv%C4%9Btin