maja49

Jak správně epilovat nohy? Po směru růstu nebo proti směru růstu chloupků na nohách?

Doplňuji:
haha, fakt díky. Tohle je fakt natvrdlá stránka!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!

Nejlepší odpověď
Lamalam

Proti směru růstu.

Další odpovědi
hanny 2

Záleží na materiálu,který používáš.Tak např.teplý vosk v roll-onu se natírá po směru růstu chloupků a strhává epilační páskou proti směru.Při epilace orientální se hmota natírá opačně – tedy proti směru růstu a strhává po směru růstu chloupků.

Questman

Po směru :)

Nazdar Bazar

Tak sem nelez !

Janiss

Proti směru, normálně přitahuj k sobě

Awe

Pipinka neví jak si epilovat nohy ale tahle stránka je natvrdlá :D