Tomáš Lee

Jak spravit ventilátor notebooku?

Ahoj, mám otázku. Můj notebook má hrozně hlučný ventilátor (což je u mého notebooku normální). To jsem ale ještě předtím nevěděl. Tak jsem se koukal na webu čím to je a tam psali že je to prachem. A používali k tomu stlačený vzduch. Tak jsem vzal pumpičku na míče a začal jsem tím foukat to otvoru pro proudění vzduchu. Problém se vyřešil a notebooku je teď tichý. Ale to je špatný protože jsem někde četl že můj notebook je více horký na rozdíl od ostatních a tak se ventilátor spustí vždycky naplno a zabraňuje přehřívání. Teď je to tichý ventilátor nejede na plno a notebook se přehřívá a sám se vypíná. Prosím pomozte mi. Děkuji.
Doplňuji:
*edit:Problém se vyřešil a notebook je tichý.

Odpovědi
Hamon

Je potřeba notebook rozdělat a vystříkat vzduchem. Takhle jsi prach nahnal kdovídočeho.