MinisCZ

Jak spravit počítač?

Mám problém se svým počítačem. Jednou jsem natáčel Gameplay ze hry CoD: Modern Warfare 3 frapsem a najednou se počítač sám vypnul. Myslel sem že se přehřál tak jsem ho 20 minut nechal vychladnout. Po těch 20 minutách jsem ho zapnul a už nechtěl bootovat systém. Do Biosu se dostanu v pohodě a zkoušel jsem bootovat z DVD (Win 7), z DVD (Linux Ubuntu 12.04 LTS) i s Flashdisku (Damn small linux). Zkoušel jsem i Trinity rescue kit ale nenaběhne. Opravdu nevím co s tím. Myslel jsem že jsem něco špatně nastavil v BIOSu tak jsem vyndal i baterku ale bohužel nic. Zkoušel jsem i HardDisk jestli se nerozbil ale je v pořádku.
Moje sestava bylo od nějaké firmy co skládala počítače ale většinu komponent jsem si vyměnil za vlastní.
AMD Athlon x64 – Dual core
AMD HD 3650 (512 MB)
3 GB RAM
Gygabite GA-MA78G-DS3H
Zdroj Eurocase 550 W

Předem děkuji za pomoc

Nejlepší odpověď
brillant

odnes to do servisu, může to být cokoliv z hardware.