rady74

Jak spravit díru v kachličce?

Dá se zapravit vyvrtaná díra v kachličce,aby to bylo co nejmín vidět?

Nejlepší odpověď
irij

Pokud je bez vzorku Použít spárovací hmotu stejné barvy. Se vzorkem – svízel.
A co ji opatrně odstranit a nalepit novou. Já si tedy vždy nechávám zbytky.

Další odpovědi
venkovan

Díru přiznat zaslepení plastovou krytkou, pokud nelze vyměnit celou dlaždičku. Dají s použít četné tmely, pryskyřice, ale vždy to bude vidět protože sklovina dlaždičky je už poškozena. proto díru raději přiznám