Jak spojit soubory?

Z torrentu jsem stáhl jeden díl seriálu, ale ten je rozdělený na spoustu částí bez přípony, jsou tam jen čísla. Jak mám z toho udělat jeden soubor?

Nejlepší odpověď
frankie

Nejsem si jistý, jestli záleží na tom, v čem to autor rozdělil, ale některé nejpoužívanější programy budou asi tuhle funkci sdílet. Zkuste Total Commander, který je nejpoužívanějším souborovým správcem. Jednotlivé části dejte do nějaké složky, otevřete Total Commander, do té složky přejděte, klikněte na první soubor a z nabídky vyberte Soubor → Sloučit soubory. Jinak ještě můžete zkusit HJSplit, který je zdarma.

Další odpovědi
GangstaHelper

Nejsou ty soubory bez přípony, ale ta připona je nejspíš to čislo … (.R00 ; .R01 …?) ?

Je to zabalené v rozděleném archívu. Poslouží WinRAR.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/komprese/win­rar/?g[hledano]=win­rar&g[oz]=3.90

fortin

Zkuste příponu připsat. Nejprve rar, zpět přejmenovat, pak zip, avi, co vás napadne. I na Uložto.cz přiřazují špatné přípony. Hlavní je, když to bude rar, aby archivy měly stejné názvy odlišené jen číslicí. Když bude jeden díl chybět, to už je horší, ale také s tím jde něco udělat.