shark_2

Jak spojím dva Google+ účty v jeden?

Dobrý den, mám už dlouho YouTube účet, kam přidávám videa a jak se spojil Google s YouTube, tak mi vytvořili i Google+ účet, kam se mi přidávají ta videa. Jenže, když se přihlásím pod youtube heslem a e-mailem, tak se na přihlásím na jiný účet s mým jménem, který je jakoby osobní, mohu tam chatovat apod. A ten YT účet s videama je veden jako firma a mohu jej jenom spravovat. Chtěl ale jen jeden účet, resp. chtěl bych používat jako můj osobní právě ten s totožný s YouTube. Jde to nějak udělat? Lámu si s tím už dlouho hlavu. Budu rád za odpověď :)

Odpovědi
jáára

tuším, že se to dělá v YT. já to tak mám, ale jak sem to dělal… se mi už vykouřilo
Doplňuji:
mi uniklo že to je jako firma. já měl yt asi na seznam mail a nějak sem to přidružil k google účtu. už je to dlouho a celej google prošel proměnou

shark_2

V YT se nastavují výchozí účty. Mám tam ten hlavní, kde jsou videa a potom ten druhý na jméno. Jako výchozí účet na YouTube mám ten hlavní. Na Googlu ho mám ale jako firmu a mohu jej jenom spravovat.