zjentek

Jak spárovat Android 6.0.1. s Windowsem XP?

Připojím úplně nový smartfoun kabelem k úplně starému notesu ;)- a nic!

Odpovědi
anonym

Windows XP není připraven na nové typy zařízení. Musel bys provést nějaké ty zásahy či úpravy systému, abys to nejspíš mohl spárovat.

Zkusil bych si zjistit, jestli máš nainstalovaný Service Pack 3. Pokud ne, tak jej stáhni a nainstaluj. Odkaz na stažení zde: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/operacni_sys­temy/windows-xp/download/?g%5Bhle­dano%5D=&g%5Bo­z%5D=Service+pac­k+3

Dále si zjisti, zdali máš nainstalovány všechny aktualizace, ale obávám se, že milý Microsoft je už zrušil pro Windows XP. Oni radši lidi takto nutí přejít na novější Windows, když jim zruší podporu u těch starších verzí.

anonym

Očekávám i problém v tom, že i pokud najdem pravej soft na ten smartfoun, tak, že to zase nebude kompatibilní s XP windousem. Lze to logicky odvodit, když jej vydali v roce 2001. Dneska se na to nebere zřetel a spousta novějších věcí už na XPčkách prostě nefunguje. Kdyby bylo na mě, tak bych XPčka měl pořád, ale bohužel Microsoft chtěl něco lepšího, jenže mu to moc nevyšlo. 7čky jsou v pohodě, ale třeba ty nejnovější Windows 10 ty nemám rád a nechci je v PC ani vidět. To je na delší povídání.

zjentek

Jo, chce to software pro Android. Teď mně to notes píše. Nemáš na něco takového link? Nejsem zdatný serfař, ale zkusil jsem to- a nic nenašel…výsledek- negativ ;)

anonym

Android jsem zatím nepoužíval, ale když zadám Android 6.0.1. do strýčka Googla, tak mi to vyplivne Android 6.0.1 Marshmallow. Máš Marshmallow edici či tak něco? Nemá ten tvůj smartfoun nějaký označení a typ? Nějaké číslo? Co je to za značku? Najdu někde na stažení Android 6.0.1 software, ale netuším pak kompatibilitu. Z toho plyne, že by to třeba nemuselo fungovat či by se to mohlo nějak zprasit, ale to snad ne. Pokud si kupoval přes internet, tak hoď odkaz a tam se dovím co to máš. Pravděpodobně.