Pokročilý

Jak snížit Packet loss u online her?

Zdravím, mám poslední dobou problémy při online hrách jako je například League of Legends. Většinou hraji s přáteli, oni mají vždy čistou, nelagující hru.. jenže já mám sice nízký ping (okolo 60ms) ale Packet loss většinou nad 50% a všichni moji přátelé mají 0%. Nevíte co to způsobuje? Připojení přes wifi, router mám 10cm od počítače, připojen na něm je maximálně další jeden notebook. Při přehrávání HD videí 1080p stačí 10 vteřin počkat a už můžu bez zastavování sledovat celé video, takže internet nejspíš tak špatný sám o sobě nebude. Download mívám asi 400kb/s. Díky a prosím o normální rady. :-D

Odpovědi:

Bronzový

Doplním rodiera, může to způsobovat i špatné nastavení routeru, či nevhodně zvolené šifrování. Zkus se připojít k routeru kabelem a porovnej stabilitu.

Zavolat providerovi internetu (firma od ktere mas net) at to spravi. Je to problem na siti, bud neco s kabely, nebo a to spis, zatizenej server u firmy pres kterou ti jde internet, potomt o nestiha prijimat pakety, propousti je a proto ti to laguje. (das povle neco udelat > odesle se paket > server je laglej tak ho neprijme > nic se ve hre nestane).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.