firytka

Jak snížit hodně vysokou teplotu u dospělého?

Teplota se vrací již pátý den, přes zábaly, Paralen a Ibalgin. Do večera snížím na 37,7 a do rána mam 39,5. Jsem již strašně unavená.

Nejlepší odpověď
Bunnik

Jestli to chápu správně, máte už 5 dní skoro 40tky horečku??? Běžte k lékaři, nejspíš máte bakteriální infekci, na kterou zaberou antibiotika. Paralen a ibalgin léčí jen příznak – teplotu, ale to, co ji způsobuje rozhodně neléčí.

Další odpovědi
skorcovaz

Jak již napsala Bunnik, běžte neodkladně k lékaři, snížit teplotu je pouze odstranění příznaků. Jinak můj táta nám dělával obklady ze studené vody a octu v poměru 1:1 a v tom si obalíte nohy (chodidla). Můžete tím také potírat čelo.

ReHu

Určitě k lékaři! Je to již 5 dní!
Ale lépe je lít k vašemu lékaři, než teď na pohotovost.

pondělí

POKUD TUTO ZPRÁVU JIŽ NEČTETE,TAK
PŘEJI UPŘÍMNOU SOUSTRAST VAŠIM POZŮSTALÝM…

Michal

Hledejte,prosím,od­pověď u lékaře.