Avatar uživatele
Adéla Joon

Jak snížit chuť k jídlu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Katusa před 4456 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Ke konci zimy se často zaměňuje nedostatek vitamínů za chuť k jídlu, která nutně vede ke zvýšení hmotnosti 🙂. Zkus se nejdřív nacpat vitamíny, zejména vitamínem C, ale pokud je důvod jiný, tak nacpat žaludek vlákninou a něčím méně kalorickým. Já ti sice radím, ale včera jsem si koupila 6 čokolád a vitamíny žádné. Zatím se vymlouvám na velkou zimu, ale s tím dlouho nevydržím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Skinn3r

Uplně jednoduše použít mozek a prostě nejíst asi jako to delam pri dietě když neco chcete tak začít u sebe nebo si najít nekoho kdo vás bude hlídat jestli jste tak slabá a nemáte vůli .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

V zimě se o hubnutí ani nepokouším,protože v těchto mrazech potřebuju pořád jíst a mám chuť na sladké.Ale na jaře se hubne úplně jinak,ty 2–3kg,nabrané přes zimu,vždycky nějak zvládnu shodit!Jinak chuť k jídlu prý snižuje chróm,já jsem ho kdysi užívala,ale o to víc mě „honila mlsná“.Ale docela pomáhá hodně pít vodu,tím si zaplníš žaludek!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jaza

Nejde o chuť k jídlu, jde o roztažený /zvětšený žaludek/, který si žádá stále více potravy. Je na to pouze jediný jednoduchý recept, který však vyžaduje asi 2 – 3 měsíční výdrž. Nejde o žádnou dietu. Jíst všechno, jíst v průběhu celého dne, a to po malých kouscích, nebo částech. Nejdůležitější je však dostatek pití. Každé to malé množství potravy se musí zapít dostatečným množstvím tekutiny, ne však Cocou, minerálkami apod., ale pouze ochucenou vodou /např. do vody zamíchat granulovaný ovocný čaj nebo mutivitamín/. Mám vyzkoušeno! Např. rohlík nebo krajíc chleba jsem jedla i 1 hodinu, polévku 4–5 lžíc, oběd také na 1–5 krát. Bohužel se musel stále přihřívat. Znovu opakuji, vše řádně zapít. Po 2 měsících se mi žaludek scvrkl, takže dnes již nemám takovou chuť na jídlo. Ten návyk mi zůstal, takže jím maličké porce. A navíc jsem hooodně zhubla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Teplý ovar s křenem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Chuť k jídlu není hlad a tak se dá ovládat bez problémů mozkovými závity. Je to těžké, ale jde to. Proč si nedat to na co mám chuť, jen se tím nesmím cpát pořád a ve velkém. Musíš si vybrat, buď budeš na slovo poslouchat Paní Mlsnou – ale musíš se smířit s kily navíc, nebo si řekneš ne, nejsem na výkrm. Uvidíš, jaký budeš mít ráno příjemný pocit, když se večer nenecháš zlákat k přejídaní. Najdi si jiný zájem než je jídlo a hotovo.
(Úplně nejhorší je cpát se jídlem z nudy nebo ze stresu. Tady ale už nejde o chuť, ale o zadělávání si na psychický problém a komplex. Vše se dá vyřešit bez umělých stimulantů. Stačí chtít a věřit si.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek