dolik

Jak snášíte ten pocit bezmoci, když vidíte, jak si s námi naši zákonodárci pohrávají? Ale stále jen v náš neprospěch?

Nejlepší odpověď
anonym

to je takové obecné skuhrání, … to k ničemu nevede, když kritika tak má být smysluplná a věcná. Můžeme se tu poplácat po zádech jak jsou zákonodárci mocní a krutí, ale diskuse vyžaduje konkrétní témata …

Další odpovědi
anonym

Tak něco dělejte – vyjděte do ulic.Třeba.
Tenhle úhel pohledu „na věc“ mě už snad ani nerozčiluje.Pořád si s námi
pohrávají.Kdo jsou TI ONI?
Byly volby,jestli jste si nevšimnul.
Smiřte se,nebo ne, s tím,že lidé jsou takoví,jací jsou.Nebo se domníváte,že se způsobem"kde se vzali-tu se vzali" vynoří parta Rychlých šípů? Spíš je to Bratrstvo kočičí pracky.Kdo tak asi jde do politiky – a proč? Lidé jsou prostě takoví.Je to sice většinou k zblití,ale to je asi to jediné,co se s tím dá dělat.
Jděte do politiky vy! Garantuji vám,že je jen otázka času,kdy by jste začal s vlky výt také.Nebo odešel.
Ale klídek. Pořád máme v záloze Blanické rytíře.

led

Nie plač, ale čin!
Zabudli ste na svoje najväčšie právo, volby. Ak ste nespokojní s niekym, nevoľte ho.
V tomto má pravdu geOrge.

dolik

geOrge.Já to taky myslím jen tak obecně.Témat je tady celá řada o kterých by se dalo mluvit a celá řada takových,nad kterými je důvod skuhrat.Lidi prostě skuhrají,protože jsou bezmocní.(tedy alespoň prozatím)A já nemám čas na to,abych tady rozváděl konkrétní příklady.Jen jsem si tak prostě poskuhral a to je vše.

aramah

Nepíšete já ale lidi,já osobně neskuhrám a už vůbec se necítím bezmocná…

dolik

Teda,to jste se do mě pustili.A to za to,že jsem dal na jevo trochu nespokojenosti?Asi jste tedy lidé s hroší kůží.Ale přezto nevěřím tomu,že si taky občas nezaskuhráte.Ale moralizovat tedy umíte.Klobouk dolu.

anonym

Skuhrat jsem už dávno přestal,je to k ničemu.
Že jsem nasranej,to je věc druhá.
A na skuhrání je dobrá,je to ověřeno,vrba.

dolik

No prosím.Ajsme u toho.Vždyť já tady vlastně nedávám na jevo nic jiného,než že jsem nasranej,jen s tím rozdílem,že stím otravuju vás.A nasranej jsem někdy docela dost a je mi to prd platný,proto tady mluvím o bezmoci.