poa.li

Jak snášíte nevyřčené, nedořešené záležitosti v mezilidských vztazích? Je pro vás důležitý „čistý stůl“? Díky…

Nejlepší odpověď
aramah

Ano řeším okamžitě,jak se říká co můžeš udělat dnes neodkládej na zítřek.
Čistý stůl to je moje :D

Další odpovědi
Drap

Mám rád čistý stůl. Tyto nevyřešené věci se většinou nějakým způsobem stále posouvají do budoucna, pokud sestane, že přibydou další drobnosti, může se z toho stát neřešitelný problém

fcoop

To není jednoduché.Idea „čistého stolu“ je sice hezounká,ale klidně se může stát,že při úklidu vylejete s vaničkou i dítě.
Stůl bude čistý,ale nebudete mít nikoho,kdo by u něj seděl.
Takže – jak kdy.

Damiana

Také nemám ráda takové ty kosti z minulosti. Nedořešené vztahy většinou podřimují, ale když je člověk s někým opravdu šťastný, rychle se proberou a začnou škodit. Také nemůžeš vědět, jak na tom bude některý člověk do budoucna. Lidé se rozejdou, jeden z nich propadne hazardu nebo alkoholu a pokud jsou nějaké nevyřešené společné záležitosti, můžeš se časem nepříjemně divit. Znám případy, že lidé v příbuzenstvu, kteří o sobě sice věděli co do rodokmenu, ale nikdy se nestýkali, obrátili, když se jedna strana proslavila nebo zbohatla a ta druhá se víceméně chtěla přiživit nebo byla vlastní vinou na dlažbě. Začali se ohánět známým jménem, dělali ostudu a mnohdy i dluhy. Špatné jméno ti ale lidé dělat mohou, i když ty budeš ony vztahy ze své strany považovat za vyřešené! Chce to zkrátka umět si vybrat lidi nebo na ně mít štěstí. Nesvěřovat se hned se vším a do soukromí pouštět jen ty opravdu vyvolené.