jirkec

Jak snadno získat růstový hormon? Nejlépe vyloženě kvalita z lékárny ne žádný fake.

Pro účely cvičení a podpory svaloveho růstu.

Nejlepší odpověď
Alesh

no, to jsi dobrej magor, že o tom uvažuješ. Doporučuji se výrazně nad sebou zamyslet. Bez prdele.

Další odpovědi
Zvědavý

Alesh : Sylvester Stallone ho spolu s testosteronem bral také.

geekocz

Zdědavý: To ale není omluva? Nadměrná spotřeba hormonu se neblaze podepisuje nejen na nárůstu nádorových onemocnění, ale také šíření chorob srdce a cévního aparátu.

Zdroj: http://www.ce­lostnimedicina­.cz/nadmerne-uzivani-testosteronu-predstavuje-pro-muze-riziko.htm