Zvědavý

Jak „smít“ obarvené vlasy ?

Když si třeba obarvím vlasy vepředu řekněme na černo nelíbí se mí to ČÍM A „JAK“ to mám smít ??

Nejlepší odpověď
iceT

Obarvené vlasy nesmiješ:-)
Barvu z vlasů dostaneš tak dvěma zaručenými způsoby:ten první jsou nůžky,ten druhý je méně drastický,prostě je necháš odrůst.
Pak je můžeš ještě odbarvit,což se dělá tím mizerněji, čím je barva na vlasech tmavší.Taky záleží na tom,co to bylo za barvu,I.II. nebo III.stupeň-první dva jsou smývatelné,třetí je permanentní,to se fakt čeká na odrůstání.
Pak ti pomůže jedině kadeřnice,což bude stát pár stovek,a pak rada:nedávej si na hlavu něco co nechceš.

Další odpovědi
anonym

Čouveče – smÍt to asi nepůjde, já bych to raději smYl…
😁
A jak? – podle barvy – to by ses měl dočíst v návodu té které – některé smývatelné jsou, některé ne (ne snadno a rychle).

marci1

Pokud použiješ barvu na vlasy, tak smýt nepůjde. Pokud bys použil „color shampoo“ ( barevný šampon ), tak takto obarvené vlasy se postupem času z barvy „vymyjí“. 🙂

ptáč

Jde to klasicky savem.

da ny

Kvalitní profesionální barva se i od kadřnice vymyje zcela i za týden, záleží na kvalitě vlasů a druhu barvy. Ty tmavé odstíny zejména Palette jsou velmi držící. Některé šampóny barvu zesvětlí.
To savo bych snad i zkusila :)
http://www.ha­irartdesign.com/na­bidka/stahova­ni-tmave-barvy/