Pavel1212

Jak smazat záložky v Google Chromu?

Mám nevšední problém – obvykle když se něco v PC nedaří, tak se to většinou smaže, jenže já to mám naopak…

Marně se už asi týden snažím promazat celou řadu svých již dávno nepoužívaných záložek v Google Chromu, ukazuje mi to, jakoby záložky skutečně byly smazané, jenže při zavření a opětovném spuštění prohlížeče se mi všechny záložky opět zobrazí a moje práce je tedy naprosto zbytečná… Nevíte co s tím? :-/

Nejlepší odpověď
led

A – Záložky na lište záložiek:
1 – kurzor na danú záložku
2 – stlačte pravé tlačítko myši (na vyvolanie kontextovej ponuky)
3 – (v ponuke si nájdite) smazat (potvrdiť ľavým tlačítkom myši)
hotovo, záložka bola odstránená z lišty…

B – obrázkové záložky na domácej stránku majú v pravom hornom rohu krížik. Stlačením krížika sa záložka odstráni a na jej miesto sa posunie nasledujúca záložka

C – Správca záložiek (buď z menu, alebo priamo CTRL_SHIFT_O)
v správcovi posupujete ako v prvom prípade A – lišta záložiek
Doplňuji:
Problém môže byť aj v prípade zdieľania záložiek cez google+. Ak sa užívateľ tejto služby prihlási na rôznych počítačoch, nastavenie Google Chromu sa zosynchronizuje. (hurá, máme rovnaký aj doma aj v práci…)
Zjavne toto sa deje vo vašom prípade. Vypnite si synchronizáci­u.Odhláste sa zo služby a urobte úpravy.