einstein

Jak smazat youtube kanál?

Dobrý den, prosím poreďte mi jak smazat youtube kanál, ne účet, ale kanál. Předem děkuji.
Doplňuji:
česílko a co taky trochu číst tu otázku, je to hned pod jejím názvem. :) Já chci smazat svůj youtube kanál.

Nejlepší odpověď
štamgast

S tímhle mám zkušenosti, na Youtube jsem měl asi 5 účtů včetně současného. Nastavení->V první záložce „přehled“ pod emailovou adresou je odkaz „pokročílé“, tak na to kliknout->tam je poté čtvereček uzavřít účet. Pak ještě udat důvod a je to.
Doplňuji:
Pro Michala Kole: Je tam napsáno, že nedojde ke smazání úřtu Google.

Další odpovědi
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-na-youtube-com-mazou-kanaly-ktere-jsem-si-dal-do-odberu, co si občas projít nápovědu, časté otázky a odpovědi na tubě, taky se vyplatí hledat tady v otázkách, vpravo pod profilem je lišta na hledání.

Michal Kole

Obávám se že to nejde, je nutné smazat celé Google účet včetně profilu na google plus a gmailu.

V nápovědě vidím problém, protože vzhled webu se mění rychleji než je aktualizovaný překlad nápovědy

Doplňuji:
Štamgast: Já to tam nikde nemám http://img708­.imageshack.us/im­g708/4625/you­tubekb.jpg

Katysn

Dobrý den,
Můžete mi poradit jak si mám smazat YouTube kanál na mobilu? A musím k tomu mít aplikaci StudioYT?