Jak smazat vše z PC ?

Dobrý den, mám zasekaný PC nepotřebnými soubory, asi 37 GB. A přeinstalovala jsem systém, kde jsem zvolila možnost, že soubory nechci zachovat. Systém se mi přeinstaloval, přesto mi tam zůstala minulá plocha, kterou jsem tedy smazala i se soubory ale stále je pameť stejná. Už opravdu nevím, jak to smazat. Děkuji za každou odpověď.

Nejlepší odpověď
rynek878

pokud jste přeinstalovala systém,měla jste dát naformátovat disk a poté novou instalaci,viz link:

Zdroj: http://www.sim­ca.name/view.php?cis­loclanku=2008030003

Další odpovědi
led

Sú dva možné drastické spôsoby. Ak chcete zachovať dáta, najprv si ich zazálohujte na CD-DVD
1 – znova z CD nainštalovať operačný systém aj s formátovaním disku podľa inštalačných pokynov
2 – kladivom znehodnotiť disk
Rozdiel medzi spôsobmi:
pri bode 1 môžte disk opäť používať, ale stratíte dáta, nevadí máte ich zálohované
pri bode 2 možte disk rovno zahodiť a kúpiť nový