Jak smazat starý účet na facebooku?

Na facebooku mám jeden starý účet. Chci ho smazat už strašně dlouho, ale je tady ten jeden problém. Já blbá jsen zapomněla jak heslo tak i email k přihlášení. Není tady ještě nějaká možnost jak to smazat?? Furt se mým kamarádům na straně ukazuje, že si ho můžou přidat do přátel a je to pěkně trapný jelikož tam je pár fotek když mi bylo kolem 11ti 12ti :'DDD

Odpovědi
blackfag666

https://www.fa­cebook.com/hel­p/delete_accou­nt
:)
Doplňuji:
a ještě předtím budeš muset napsat na „supporta“

dnb

Nemáš šanci, pokud neznáš k účtu heslo a ani dokonce k e-mailu se kterým byl účet propojen, nedá se s tím nic dělat. Náhradní heslo by ti totiž poslali jedině na ten e-mail.
Při zakládání e-mailu se většinou zodpovídá nějaká otázka nebo se zadává náhradní e-mail, pro případné zapomenutí hesla, na odpověď, kterou si zadávala nebo na případný jiný e-mail si taky nevzpomínáš?

ivzez

Už jsem to nějakou dobu nepotřebovala, tak nevím jestli to ještě funguje.

Když neteř zapomněla heslo k účtu na Facebook, klikly jsme na zapomenuté heslo k účtu a Facebook nám sám nabídl možnost zaslat heslo na jiný e-mail. Mám dojem, že se pro ověření jen zeptal na jména několika jejích přátel.