Avatar uživatele
alexandra

Jak smazat špatnou adresu v mejlu?

Když chci polat někomu mejl a nechci do adresáře, tak tam napíšu začáteční písmeno a skočí mi tam vše,co na něj začíná.Ale mám tam i špatné adresy,kde jsem se spletla,kde třeba chybí nějaké písmeno,nebo něco a ono to tam naskakuje taky.Je to vlastně i jinde ve vyhledávání,třeba v různých databázích,kde mi naskočí kdejaká blbost,kterou jsem tam kdy napsala.V nějakém počítačovém časopise psali,že to jde vymazat,ale nejde.Nevíte,jak to odstranit.
Doplňuji:
Pro Tombika: Tak to právě vůbec nejde!!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Tombik, johana 56 před 4757 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tombik

Stačí na dané pole najet myší aby se obarvilo do modra a pak Delete na klávesnici.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Pokud používáš Seznam, otevři si adresář ve sloupci nalevo. Otevře se stránka s tvými kontakty, které můžeš upravit (opravit chyby) nebo smazat nepotřebné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
doktorphlox

Co se internetového prohlížeče týče, můžeš zkusit vymazat cookies. Návody třeba tady:
http://www.vi­mevic.cz/hardwa­re/cookies.php
http://napove­da.seznam.cz/cz/e­mail/nastaveni-programu/mozilla-firefox/jak-vymazat-soubory-cookie/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jennysh

Jaký prohlížeč Používáte ? Mozilla Firefox,Google Chrome,IE 9 nebo jiný? a kde využíváte E-mail,Seznam, Centrum,Gmail,Jiný? až to upřesníte,mám pro vás řešení

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
alexandra

Pro Jennysh: Mám Seznam a Mozzilu

před 4757 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tombik

Jaký používáš prohlížeč? Mám to ověřené v Internet E. a ve Firefoxu. Možná ti to nefunguje na emailu na seznamu – tam to takhle nefunguje – tam ta adresa smazat nejde :/.

před 4757 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
alexandra

Tak přesně tak to mám,mám Seznam a prohlížeč Firefox.Takže to tak budu muset nechat. A kde to teda smazat jde? Jenom ať vím.Díky moc

Doplněno pro Dědu Loudu.V adresáři to mám správně,to bylo myšleno jinde.

před 4757 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek