alexandra

Jak smazat špatnou adresu v mejlu?

Když chci polat někomu mejl a nechci do adresáře, tak tam napíšu začáteční písmeno a skočí mi tam vše,co na něj začíná.Ale mám tam i špatné adresy,kde jsem se spletla,kde třeba chybí nějaké písmeno,nebo něco a ono to tam naskakuje taky.Je to vlastně i jinde ve vyhledávání,třeba v různých databázích,kde mi naskočí kdejaká blbost,kterou jsem tam kdy napsala.V nějakém počítačovém časopise psali,že to jde vymazat,ale nejde.Nevíte,jak to odstranit.
Doplňuji:
Pro Tombika: Tak to právě vůbec nejde!!!!

Nejlepší odpověď
Tombik

Stačí na dané pole najet myší aby se obarvilo do modra a pak Delete na klávesnici.

Další odpovědi
Děda Louda

Pokud používáš Seznam, otevři si adresář ve sloupci nalevo. Otevře se stránka s tvými kontakty, které můžeš upravit (opravit chyby) nebo smazat nepotřebné.

doktorphlox

Co se internetového prohlížeče týče, můžeš zkusit vymazat cookies. Návody třeba tady:
http://www.vi­mevic.cz/hardwa­re/cookies.php
http://napove­da.seznam.cz/cz/e­mail/nastaveni-programu/mozilla-firefox/jak-vymazat-soubory-cookie/

jennysh

Jaký prohlížeč Používáte ? Mozilla Firefox,Google Chrome,IE 9 nebo jiný? a kde využíváte E-mail,Seznam, Centrum,Gmail,Jiný? až to upřesníte,mám pro vás řešení

alexandra

Pro Jennysh: Mám Seznam a Mozzilu

Tombik

Jaký používáš prohlížeč? Mám to ověřené v Internet E. a ve Firefoxu. Možná ti to nefunguje na emailu na seznamu – tam to takhle nefunguje – tam ta adresa smazat nejde :/.

alexandra

Tak přesně tak to mám,mám Seznam a prohlížeč Firefox.Takže to tak budu muset nechat. A kde to teda smazat jde? Jenom ať vím.Díky moc

Doplněno pro Dědu Loudu.V adresáři to mám správně,to bylo myšleno jinde.