lukrayon

Jak smazat složku v PC .

Chci smazat složku ale píše mi to že nemám oprávnění a že mám kontaktovat Administrators pro přidělení oprávnění ale jde o můj osobní PC kde mám pouze jeden účet a je veden jako Administrátorský …
Doplňuji:
Jedná se o klasickou složku kde jsou staré fotky mp3 a pár tex. dokumentů nejedná se o nic pro systém důležitého …

Odpovědi
anonym

Použij UnLocker http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/bezpecnost/si­frovani/unloc­ker/, pokud ti soubor, složka nejde smáznout, s touto aplikací bez problémů.
Doplňuji:
Taky někdy pomůže nejdříve smazat soubory ve složce a nakonec složku.

Hamon

A jakou složku se pokoušíš smazat?
Doplňuji:
Převzít vlastnictví a nastavit práva.