sasana

Jak smazat nick a špatné heslo na seznamu v emailové adrese?

Když se chci přihlásit na seznamu do emailové adresy,tak se mi stále ukazuje nick a špatné heslo musím to vždy mazat a zadat správné heslo.Jak to smazat aby se mi to neukazovalo?

Odpovědi
e1232851@trb

jde to v nastavení prohlížeče někde v sekci: správa hesel – objeví se ti seznam z kterého potom to nesprávné heslo a jméno vymažeš

isteron

Na hornej lište – nástroje , alebo možnosti – bezpečnosť – správa hesiel. Špatnú vymazať a napísať novú a správnu.