jak smazat nesprávný obsah webu

Nejlepší odpověď
SeptikB

A jak odpovědět na nesprávnou otázku ?

Jedině tak, že se upřesní, co je „nesprávný obsah webu“ a jaký je váš vztah k serveru (návštěvník, administrátor, provozovatel, …).

Další odpovědi
anonym

Co je to „nesprávný“ obsah? Každý má právo si psát co chce. Tomu se říká svoboda vyjadřování. Můžeš s tím nesouhlasit ale to je všechno co s tím můžeš dělat. Napiš někde v komentářích na tom či onom webu, že pravdu nemají a proč a nebo si vytvoř vlastní webové stránky či blog a můžeš kritizovat co hrdlo ráčí.

Michal Kole

Jediné co lze veřejně dohledat je majitel domény ve službě whois, stačí ji zadat do google.

Může se stát, že majitel domény je jedna osoba, majitel webhostingu je druhá osoba a autor textu je třetí osoba.

I když je pod článkem někdo podepsaný nemusí to znamenat, že to psal skutečně on

V internetové kriminalitě má policie problém protože se dost blbě dokazuje, kdo skutečně byl mezi židlí a klávesnicí.

Pokud není silné heslo (velká a malá písmena, číslice a nealfanumerický znak) tak se dá heslo na webovou službu rozlousknout a vlézt tam a napsat něco něčím cizím jménem. Nebo když někdo použil jednoduché heslo.

To pak nemá problém jen ten kdo o Vás něco napsat, ale i vy protože jste se dopustil trestného činu křivého obvinění. Pokud usoudíte že jméno autora, uveřejného u článku o Vás skutečně psal ten, kdo je uveden, když to nebyla pravda.