Nenaplněný

Jak smazat našeptávač?

Jak mám smazat chybné údaje v našeptávači v mailu a na jiných stránkách kde se přihlašuji? Používám Mozilu, ale v té se mi podařilo smazat jen našeptávač pro vyhledávání stránek. Děkuji

Nejlepší odpověď
kablik

Zajímavé,já zase tvrdím že našeptávače jsou užitečné, proč myslíš že byli do vyhledávačů „zabudovány“ pokud tam vidíš nějaké chyby, tak to jsou údaje které jsi tam sám chybně zadal. Skus o tom popřemýšlet.

Další odpovědi
BIGFOOT

Vo internetu už to bylo řečeno, ale jestli to jde z hlavy, tak klackem, je to účinné a na bauli studený led.Ale proti hvězdičkám v hlavě – nefunguje nic. BIGFOOT

anonym

Zkuste použít Ctrl+shift+delete a vymazat všechna uložená hesla a přihlašovací údaje